Rijeka napunila tribinu u Kraljevici

Srijeda, 27. lipnja 2018. 20:48 Napisao  I. V.

Rijeka prvi put igrala na Oštru od osamostaljenja

Rijeka je na stadionu Milan Minta Ružić ostvarila značajnu pobjedu.

Ne zbog rezultata nego zbog oko 700 gledatelja na tribinama koje je riječka momčad pridobila u prvom gostovanju na Oštru od osamostaljenja.

Potrudio se domaćin dostojno ugostiti riječku delegaciju na čelu s Damirom Miškovićem.

Prije utakmice gradonačelnik Kraljevice Dalibor Čandrlić, nakoć vrsni košarkaš, uručio je Miškoviću prigodni dar.

Tijekom poluvremena na igralištu se plesalo, a nakon utakmice druženje se nastavilo u klupskom kafiću iza sjevernog gola, gdje se tijekom utakmice više dimilo nego navijalo...

Nogomet je bio u prvom planu eventualno dok Dangubić nije postigao prvi pogodak, a to se dogodilo u 13. minuti.

Što se tiče konačnog rezultata, nakon toga proradila je interna kladionica u domaćina.

Dok se dimilo s roštilja iza sjevernog gola, bilo je dosta onih koji su mislili da će Rijeka pokvariti zabavu domaćinima ako utakmica završi s 20 i još razlike...

Ozbiljno je riječka momčad odradila gostovanje na Oštru, ugodno je iznenadila domaća momčad stavom i snagom.

Jasno da je u središtu pozornosti bio 42-godišnji vratar Kraljevice Nicolas Bilen, njemu je bilo najteže!

Završilo je pristojnim rezultatom na terenu i ugodnim ćakulama pokraj terena.

KRALJEVICA: Bilen, Poljičanin, Šegota, Marušić, Maretić, Marković, Rubčić, Tarle, Devčić, Leoni, Šimić. Još su igrali: Crnković, Sotošek, Kocijan, Kurelić, Stanković, Znamenaček

RIJEKA: Nevistić, Raspopović, Punčec, Župarić, Mamić, Grahovac, Pavičić, Dangubić, Črnic, Mitrović, Bojinov. Još su igrali: Pandur, Capan, Escoval, Ćanađija, Lončar, Pavelić, Zuta, Puljić, Acosty, Heber, Čolak

Pripremna utakmica: Kraljevica - Rijeka 0:11 (Dangubić 2, Mamić 2, Črnic 2, Čolak 3, Lončar, Heber)