Rijeka u trećoj pripremoj utakmici napunila mrežu Vukovaraca na pomoćnom igralištu na Rujevici

Petak, 29. lipnja 2018. 21:46 Napisao/la  SC

Rijeka - Vukovar 10:0. Vukovarci su prije svega skrenuli pažnju novim dresovima  koje su među prvima odjenuli Domagoj Vida i Danijel Subašić neposredno pred odlazak u Rusiju

Antonio Čolak postigao tri pogotka

Nogometaši Rijeke odigrali su protiv nižerazrednog Vukovara treću pripremnu utakmicu i zabilježili treću pobjedu.

Utakmica protiv Vukovara odigrana na pomoćnim igralištu na Rujevici prema zahhtjevima bila je slična utakmici u Kraljevici, pa je i rezultat sličan...

Čak su i strijelci bili slični, Čolak je opet zabio tri, Dangubić dva pogotka...

Razlika  u odnosu na utakmicu protiv Kraljevice je da su ovog puta branili Sluga i Prskalo iako bi bilo bolje da su odradili vratarski trening i što je Matjaž Kek malo drugačije rasporedio odnose u dvjema momčadima koje su igrale svaka po poluvrijeme.

Teško je nakon utakmica protiv protivnika poput Kraljevice i Vukovara donositi konkretne zaključke, takve utakmice više služe kao jači podržaj i za upoznavanje s novim igračima. Velkovskog suigrači još nisu imali priliku upoznati na terenu.

Uoči odlaska u Kranjsku Goru jedina zabrinjavajuća vijest je da Pavičić igrao svega pet minuta u drugom poluvremenu prije nego što je otišao u svlačionicu.

Dobro je da je svlačionicu  otišao hodajući...

Vukovarci su prije svega skrenuli pažnju novim dresovima koje su promovirali krajem prošle sezone.

Kažu da se dresovi dobro prodaju, 30 od veleprodajne cijene dresova ide u fond sponzorstva za opremu kluba.

Među prvima nove dresove odjenuli su Domagoj Vida i Danijel Subašić neposredno pred odlazak u Rusiju.

RIJEKA: Sluga, Raspopović, Župarić, Capan, Zuta, Ćanađija, Lončar, Puljić, Heber, Acosty, Čolak. Drugo poluvrijeme: Prskalo, Pavelić, Escoval, Punčec, Mamić, Čanađija, Grahovac, Dangubić, Kvržić, Pavičić (50 Liber), Bojinov

VUKOVAR 1991: Đilas, Vuković, Brajković (60 Čupić), Lučić (63 Uhlarik), Cerovski, Marinčić, Pandurović (63 Leutar), Čakalić, Bartolović, Jagustin, Plum.

Pripremna utakmica: Rijeka - Vukovar 1991 10:0 (Acosty 5, Heber 12, Čolak 14, 20, 42, Puljić 31, Grahovac 50, Bojinov 58, Dangubić 69, 86)