Europska liga: Marko Livaja odlučio derbi, Nikola Kalinić igrao u pobjedi Milana

Nedjelja, 05. studenog 2017. 22:51 Napisao/la  SC
Marko Livaja (AEK)

Od protivnika Rijeke u Europskoj ligi ovog vikenda najviše razloga za radost ima AEK, koji je pobijedio u derbiju kola.

Marko Livaja odlučio je utakmicu protiv PAOK-a, AEK se pobjedom (1:0) u derbiju 10. kola izjednačio na vrhu s Atromitosom s istom brojem bodova (20).

PAOK je treći s 18 bodova, Olympiakos je četvrti sa 17 bodova...

Milan je pobijedio Sassuolo  pogocima Romagnolija (39) i Susa (67).

U 12. kolu momčad Vicenzna Montelle ostvarila je šestu pobjedu, Milan se nalazi na 7. poziciji četiri boda udaljen od Sampdorije (23) i prve pozicije koje vodi u europska natjecanja.

Nikola Kalinić odigrao je cijelu utakmicu za Milan.

Austria je doživjela domaći poraz (1:3), bodove iz Beča odnijela je pretposljednja momčad prvenstva.

Mattersburg je do bodova došao preokretom u drugom dijelu, kada je Austria primila tri pogotka.

Austria je povela pogotkom Friesenbichlera u drugoj minuti sudačke nadoknade prvoga poluvremena, pogotke za goste postignuli su Perlak (53), Okugawa (79) i Prevljak (81).