RAZIGRAVANJE ZA 3. MJESTO

Primorja EB doživjelo poraz koji obećava neizvjestan uzvrat

Petak, 21. travnja 2023. 22:31 Napisao/la  SC

Pogotkom Nike Čubranića riječka momčad zaključila seriju 4:0, uslijedila je domaća serija 5:0

Tin Brubnjak (Pirmorje)
Tin Brubnjak (Pirmorje) Foto: VKPrimorje/Facebook

Prva utakmica razigravanja za 3. mjesto

MLADOST - PRIMORJE EB 12:10 (2:2, 4:3, 4:3, 2:2)

Bazen ŠRC Mladost. Periš i Pranjčić (obojica Split).

Vaterpolisti Mladosti stekli su dva pogotka na kraju prve utakmice razigravanja za treće mjesto protiv Primorja EB, uzvratna utakmica igra se na Bazenima Kantrida u petak, 28. travnja.

Hoće li se treća utakmica opet igrati u Zagrebu ovisi najviše o vaterpolistima Primorja EB, koji su na bazenu Mladosti doživjeli poraz koji obećava neizvjesnu utakmicu u uzvratu.

Pogotkom Nike Čubranića riječka je momčad zaključila seriju 4:0 i povela (8:6) nakon tri i pol minute u trećoj dionici.

Uslijedila je domaća serija 5:0, kojom su nakon tri minute (11:8) u zadnjoj dionici domaćini prelomili utakmicu.

Primorjaši se više nisu uspjeli vratiti u utakmicu, Viktor Tončinić smanjio je na 11:9 tri minute prije kraja, da bi Kas Te Riele 20 sekundi prije kraja postavio konačnih 12:10.