Regionalna liga: Vaterpolisti Primorja svladali Mornar na kraju prvog dijela Lige za prvaka

Subota, 28. veljače 2015. 21:09 Napisao/la  Ivan Jelić

Utakmica 18. kola: Mornar BS - Primorje EB 6:11 (0:2, 1:3, 1:3, 4:3). Primorje je imalo vodstvo od 2:10, potom su domaćini zabili tri gola za redom te došli do podnošljivih 5:10

Regionalna liga vaterpolista - 18. kolo

MORNAR BS - PRIMORJE EB 6:11 (0:2, 1:3, 1:3, 4:3)

Mali zimski bazen u Poljudu. Gledatelja 300.

Suci: Đurašković i Mišković (oba Kotor)

MORNAR BS Kačić, Čagalj 1, Marinić-Kragić, Ćorušić 1, Čalić, Shiga, Lović, Lušić, Burić 2, Gluhaić 1, Marelja, Ban 1, Anić, Pejković

PRIMORJE EB: Vićan, Burić 2, Radu 2, Krapić 1, Peroš, Sukno 2, Vrlić, Radetić, Mudražija, Elez, Šetka, Xavi Garcia 3, Lazović, Buljubašić 1

Igrač više: Mornar BS 5 (3) Primorje EB 10 (7)

Peterci: Mornar BS 1 (0) Primorje EB -

Očekivana pobjeda Primorja EB koja niti jednog trenutka nije dolazila u pitanje .Od samog početka gosti su poveli, mornarevci su prvi zgoditak postigli pri vodstvu Riječana od 0:4, i to su samoj završnici druge četvrtine mrežu gostiju zatresao je Ban . Potom su momci s Kantride u trećoj četvrtini otišli na vodstvo od 1:8 , da bi Rino Burić za domaćine u istom periodu igre postigao drugi gol. U posljednjoj četvrtini malobrojni gledatelji imali su priliku vidjeti pravu golijadu, postignuto je ukupno sedam golova. Domaćini su tri puta uspješni, gosti su pak četri puta zatresli mrežu Splićana. Primorje je imalo vodstvo od 2:10, potom su domaćini zabili tri gola za redom te došli do podnošljivih 5:10 da bi u samoj završnici svaka momačd postigla po jedan gol za konačnu i sigurnu pobjedu Riječana.