PRL: Vaterpolisti Primorja EB treći put ove sezone pobijedili Solaris

Srijeda, 29. studenog 2023. 22:17 Napisao/la  SC

Premier Regionalna liga - 9. kolo

SOLARIS - PRIMORJE EB 12:14 (3:4, 6:3, 1:4, 2:3)

Primorje EB je u trećoj ovosezonskoj utakmici s momčadi Solarisa treći put pobijedilo, prvi put u Šibeniku.

Primorjaši su utakmicu otvorili uvjerljivo (3:0), Šibenčani su uspjeli smanjiti zaostatak do kraja prve četvrtine smanjiti.

Antonio Petković (2) i Marin Vrdoljak (1) držali su domaćina u utakmici.

U drugoj četvrtini Solaris je Petkovićevim pogotkom iz peterca prvi put poveo (7:6), na odmor su domaćini otišli s dva pogotka prednosti (9:7).

U trećoj četvrtini Primorje je opet preuzelo inicijativu, rasplet je odgođen za zadnju dionicu.

U zadnje dvije i pol minute momčadi su ušle poravnate (11:11), Karlo Babić i Kas Te Riele u 30 sekundi postignuli su dva pogotka (13:11).

Točku na i stavio je Karlo Babić svojim drugim golom na utakmici 50-ak sekundi do kraja.