Ivan Krapić, kapetan Primorja: U obrani nismo bili pravi, a ona mora biti naš forte

Subota, 29. studenog 2014. 17:38 Napisao/la  Patrik Mršnik izvještava iz Szolnoka

Unatoč tome što smo prezentirali naš napadački arsenal, smatram da smo u obrani podbacili, posebice se to očitovalo na rezultatu u prvom poluvremenu, kaže Krapić

Primorjaši su porazom krenuli u Ligi prvaka. Ono što je prošle sezone bila Barceloneta, ove je mađarski Szolnoki, jedan od glavnih oponenata Primorju na putu do europskog naslova. Jedan pogodak prednosti ostao je neuhvaćen, puno je faktora utjecalo na konačan rezultat na rijeci Tisi. Samo tri pogotka u prvom dijelu bila su premalo za spremiti u odnosu na trenutno najjaču momčad mađarskog vaterpola. Poraz se dogodio u dobrom trenutku, devet europskih kola još je pred Primorjašima.

- Pokušali smo utakmicu svesti na što manji broj golova, nismo nažalost u tome uspijeli. U defanzivi nismo bili pravi, a ona mora biti naš forte. Unatoč tome što smo prezentirali naš napadački arsenal. Smatram da smo u obrani podbacili, posebice se to očitovalo na rezultatu u prvom poluvremenu. Unatoč svemu, nismo se predavali, pokazali smo karakter u nastavku utakmice. Moramo pogledati gdje smo griješili i nastojati greške ispraviti u nastavku sezone, rekao je nakon utakmice kapetan riječke momčadi Ivan Krapić.

Sljedeći tjedan nosi nove dvije utakmice, valja se brzo regenerirati, ali i što je još važnije, sanirati psihološke posljedice od utakmice u Szolnoku.

Fotogalerija iz Szolnoka: Lucio Vidotto