Slovenija: Slobodan Grubor u zoni ispadanja, Filip Dangubić nije daleko

Ponedjeljak, 02. studenog 2020. 22:21 Napisao/la  SC
Filip Dangubić

U zadnjoj utakmici 10. kola slovenskog prvenstva Maribor je pobijedio u Kidričevu rezultatom 3:1.

Riječki stručnjak Slobodan Grubor ove sezone osuđen je na borbu za ostanak, Aluminij je prošle sezone u ovo doba vodio borbu za jesenskog prvaka.

Pogotke za Maribor postignuli su Vancas (35), Mitrović (40) i Kronaveter (60), poraz je ublažio Azemović (84), možda bi tijek utakmice bio drugačiji da je Horvat u 22. minuti iskoristio kazneni udarac za Aluminij.

Mura i Celje u ponedjeljak su odigrali utakmicu bez pogodaka, što je  za posrnulog aktualnog prvaka uspjeh s obzirom da je bod osvojio na terenu vodeće momčadi lige.

Filip Dangubić igrao je do 64. minute za Celje, Roman Bezjak odigrao je cijelu utakmicu za Celje.

Poredak: Mura 18, Maribor 16, Tabor Sežana 15 (9), Olimpija 15 (9), Koper 13 (9), Bravo 11 (9), Celje 10, Domžale 9 (8), Aluminij 9 (9), Gorica 8 (9)