1. liga odbojkaša: Riječani u Vukovaru ostvarili treću prvenstvenu pobjedu u gostima

Subota, 31. listopada 2015. 20:09 Napisao/la  SC

Utakmica 4. kola: Borovo Vukovar - Rijeka 0:3 (19:25, 24:26, 17: 25)

Prva liga odbojkaša, skupina II - 4. kolo

BOROVO VUKOVAR - RIJEKA 0:3 (19:25, 24:26, 17:25)

Dvorana: SD Borovo. Gledatelja: 100

Suci: Mijić i Rakin (oba Osijek)

BOROVO VUKOVAR: Ivković, Bešlić, Odubašić, Vranješ, Jurić, Čelan, Mihaljević, Pepper, Dudaš, Martinović, Vranješ, Petković

RIJEKA: Kuhar, Dakić, Jurišić, Osojnak, Čule, Đorđević, Lasić, Banko, Dukić, Martić, Sušanj

Odbojkaši Rijeke pobijedili u gostima ekipu Borovo - Vukovar 3:0. Riječanima je ovo treća prvenstvena pobjeda u četiri kola.

- Dobro smo igrali, ozbiljno smo shvatili utakmicu. U drugom setu smo imali malo problema, gubili smo 23:20 i 23:21 i trebali smo taj set izgubiti, no pokrenuli smo i okrenuli utakmicu u svoju korist. Druga dva seta smo pobijedili bez problema, rekao je trener odbojkaša Rijeke Velimir Liverić.