DepoLink Škrljevo doživjelo poraz u Kostreni

Subota, 04. studenog 2023. 20:00 Napisao/la  SC

Premijer liga košarkaša, 7. kolo

DEPOLINK ŠKRLJEVO – ZABOK 85:89 (22:22, 20:24, 14:14, 29:29)

Sportska dvorana Kostrena. Gledatelja: 250

Suci: Jovović, Galić, Copić.

Tri minute prije kraja Karlo Uljarević ubacio je tri slobodna bacanja i smanjio na tri poena zaostatka (78:75), domaćini su se obranili, ali Vigo Bart nije uspio tricom donijeti poravnanje.

Črnjević je tricom minutu i pol prije kraja vratio Zaboku četiri poena prednosti, s druge strane na isti je način odgovorio i Karlo Ljarević, uoči ulaska u posljednju minutu Cinac je pogodio za plus tri Zaboka (83:80),  50 sekudni prije kraja Svoboda vratio na minus jedan (83:82).

Točno 27 sekundi prije kraja Rebić je tricom još jednom donio Zaboku četiri poena prednosti (86:82), domaćin je pokušao brzim napadom i pokušajem za tri poena uhvatiti priključak, Vigo Bart se oslobodio čuvara, ali u njegovom pokušaju nije bilo preciznosti.

Rebić je realizirao jedno od dva slobodnih bacanja, a tračak nade ukazao se nakon što je Uljarević pogodio tricu sedam sekundi prije kraja dvoboja (87:85), ali vremena za preokret više nije bilo.

Izjednačena utakmica tako je prelomljena u posljednjoj dionici u kojoj su se gosti prvi put odvojili na malo osjetniju prednost.

Škrljevčani imaju za čime žaliti dojam je da su bodovi mogli ostati u Kostreni.