KUP PGŽ-a U RUKOMETU

Trsat na gostovanju iznenadio Matulje

Srijeda, 12. studenog 2014. 15:04 Napisao/la  Nenad Daskijević

Utakmica 1. kola: Matulji – Trsat 30:32 (14:16). Momčad Trsata od sedme minute susreta vodila igru i diktirala rezultat

Prvo kolo Županijskog Kupa za rukometaše

MATULJI – TRSAT 30:32 (14:16)

Dvorana Andrija Mohorovičić. Gledatelja: 100. Suci: Maravić i Tomić

MATULJI: Brajnović, Daskijević,N.Slavić ,I.Slavić, Sladić 11 , Feranda2 , Mudrić 1 , Antukić-Kasipović, Bilobrk , Jelušić 10 , Milih , Samardžić 1 , Melon , Čuturić 4 , Derossi 1, Pešutić

TRSAT: Rak, A.Katić, Colić 1, Prpić, Karadžija 4, Šćulac 2, Zakšek, Jerčinović, I.Katić 8, Pavletić, Nekić, Bjelovuk 1, Cvitan 4, Zornada, Štefok, Kalac 12

Sedmerci:  Matulji 7 (6), Trsat 7 (6).

Isključenja: Matulji  14, Trsat 10 minuta.

Momčad trećeligaša Trsata priredila je iznenađenje i slavila u prvom kolu Kupa, pobjedivši kao gost Matulje 32:30. Iznenađenje je samo za one koji nisu bili u dvorani na Matuljima, jer je momčad Trsata od sedme minute susreta vodila igru i diktirala rezultat. Matulji su imali svijetliji period sredinom prvog dijela kada su vodili 9:7, ali su i tu prednost Trsaćani vrlo brzo anulirali i poluvrijeme završili 16:14 u svoju korist.

U nastavku susreta potpuna rezultatska premoć Trsat koja se uglavnom kretala od tri do četiri pogodka. Matulji su se uspjeli primaknuti na samo gol zaostatka u 51 minuti, ali kao po nekom pisanom scenariju koji prati Matuljce ove sezone, uslijedio je period brzopletih pogrešaka koje su mladići Trsat znalački kažnjavali. Kod domaćina raspoloženi su bili Nenad Sladić sa 11 i Antonio Jelušić sa 10 pogodaka, a Trsaćane su do pobjede vodili Kristijan Kalac sa 12 i Ivo Katić sa 8 pogodaka.