Prva liga rukometaša: Dugo Selo prošetalo se protiv Matulja, Crikvenici bod u Biogradu

Nedjelja, 23. veljače 2014. 18:41 Napisao/la  Nenad Daskijević

Utakmice 16. kola: Matulji 2001 - Dugo Selo 19:25, Biograd - Crikvenica 33:33

MATULJI – DUGO SELO 19:25 (11:13)

Dvorana Marino Cvetković. Gledatelja: 50. Suci: Barle i Vučić

MATULJI: Brajnović, P.Jelušić 6, Daskijević, M. Jelušić 2, Dobrinić, Mudrić, Sladić 5, Feranda 2, Car, Bilobrk, A.Jelušić 2, Ratkajec 1, Čuturić 1, Melon, Milih.

DUGO SELO: Duvnjak, Kljak 1, Radoš 1, Jurakić 3, Mateljan, Martinović 5, Šuker 1, Severec 3, Lind 1, Ribić 1, Šukan 9, Poljak, Marušić.

Sedmerci: Matulji 2 (2), Dugo Selo 5 (8). Isključenja: Matulji 6, Dugo Selo  6 minuta

Rukometaši Matulja u susretu protiv Dugog Sela zabilježili su poraz rezultatom 19:26. U prvom dijelu susret se može opisati kao uspavanka u kojem su se na samom početku bolje snašli domaći igrači. Sve do 17. minute igralo se gol za gol, a tada golom Antonia Jelušića iz sedmerca domaći vode 9:7, međutim ispostavilo se da je to bio i najsvijetliji trenutak u toku susreta za Matuljce.

Gosti su se nakon toga probudili i nošeni raspoloženim Matijom Šukanom rade seriju i na kraju poluvremena vode 11:13. U nastavku Matulji se približavaju na 14:15, ali Severec, Martinović i Jurakić ulaze u novu seriju od osam pogodaka za redom i u 48. minuti je visokih 14:22. Domaći igrači nisu imali nikakvih rješenja u napadu, vrlo teško su postizali pogodke i gostima nije bilo teško privesti susret kraju u svoju korist. Ako se u prošlim domaćim susretima moglo reći da je pobijedila momčad, za ovaj susret se može reći da je podbacila cijela momčad i nitko iz redova domaćina nije zaslužio prolaznu ocjenu. Kod gostiju treba istaći vratara Ante Duvnjaka sa 20 obrana i već spomenutog Matiju Šukana sa devet pogodaka.

BIOGRAD  - CRIKVENICA  33:33

Utakmica 16. kola: Biograd - Crikvenica 33:33 (15:17). Dvorana u Biogradu. Gledatelja 50. Suci  Grbavac i Ravlić (Vrgorac).

BIOGRAD: Došen, Fabijan, Bakija, Pribilović, Troskot, Kapitanović, Katuša, Županjac, Kvartuč, Kendeš 3, Petrović 9 (4), Lončar 9, Ćavar 1, Punoš 2, Duvnjak 9,

CRIKVENICA: Barišić, Bogdanović, Lušić 8 (2), Hrvatin 8 (1), Erstić 1, Svetić, Šunjić 4, Derrossi , Grozdek, Karačić, Stanić, Monatanari 8 (1), Saršon, Mazzarolli, Stojanović 4.

Isključenja: Biograd  8 , Crikvenica 12 minuta. Sedmerci: Biograd  4 (4), Crkivenica 6 (4).

Rukometaši Crikvenice došli su do boda na gostovanju u Biogradu. U užarenoj atmosferi gosti su imali dosta prigovora na suđenje. (SC)