1. HRL: Crikvenica poražena od Dugog Sela, Kozala izgubila od Metalca

Nedjelja, 13. ožujka 2016. 19:58 Napisao/la  SC

Rezultati 18. kola: Crikvenica - Dugo Selo 27:36, Kozala - Metalac 24:37.

CRIKVENICA: Dr. Sertić, Daskijević 5, Mijić, Lolić, Dokoza, B. Derossi 10, D. Derossi 2, Da. Sertić 3, Karaula 1, Benić, Stanić 3, Kapelari, Banušić 3

DUGO SELO: Duvnjak, Kelemen 2, Pandžić 5, Sirotić, Smolčić 1, Markušić 13, Katavić, Severec 5, Jurakić 4, Ključar, Kljak 5, Škopić 1

Sedmerci: Crikvenica 4 (3) Dugo Selo 3 (2)

Isključenja: Crikvenica 8 minuta Dugo Selo 6 minuta

Rukometaši Crikvenice u 18. kolu 1. HRL doživjeli su 18 poraz ove sezone od gostujuće momčadi Dugog Sela konačnim rezultatom 27:36.

U prvom dijelu susret je u potpunosti pripao gostima koji nakon početnih 3:3 rade brzu seriju pogodaka i ne dopuštaju domaćim igračima nikakve šanse za priključkom, te na odmoru imaju visokih 17:10.

U drugom dijelu Crikveničani kao da su tek započeli susret i rade seriju 8:2, te u 40 minuti rezultat je povoljnih 18:20. Međutim u nastavku susreta ponovo kao i u mnogim susretima u ovogodišnjem prvenstvu dolazi do serije brzopletih grešaka u napadu koje gosti znalački pretvaraju u svoju prednost i odlaze na nedostižnih 20:29 i završavaju susret u svoju korist. (Nenad Daskijević)

KOZALA - METALAC 24:37 (7:17)

Dvorana Dinko Lukarić. Gledatelja 250

Suci: Grbavac (Makarska) i Ravlić (Vrgorac)

KOZALA: Ćaćan, Anić 1, Lučin 6 (2), Jaganjac 5, Renko, Blažević 3, Briški, Bartolović, Grbac, Tomaš 4, Tadić, Milih, Negulić, Buneta, Loparac, Vozila 4

METALAC: Ševo, Starešina, Bogdanović, Boras, Valentaković 4, Špiler, Ivanković 3, Svalina 4, Antolković 3, Raič 4, Martinović, Katinić 7, Bešlić 5 (2), Turan 6

Sedmerci: Kozala 3 (1) Metalac 2 (2)

Isklučenja: Kozala 4 minute Metalac 6 minuta

Kozala je još jednom poražena, ovoga puta od Metalca koji se bori za vrh ljestvice. Gosti su u dvorani Dinka Lukarića slavili s trinaest pogodaka prednosti