PRVA LIGA RUKOMETAŠA

Matulji u Zadru doživjeli novi poraz

Subota, 05. travnja 2014. 21:37 Napisao/la  SC

Utakmica 22. kola: Zadar - Matulji 35:33. Hrvoje Batinović postigao je 17 golova za Zadar

Prva HRL, 22. kolo

ZADAR – MATULJI 35:33 (18:13)

Dvorana Moćire, Gledalaca: 150

Suci: Bulum i Carević

ZADAR: Marača, Maričić, Klasanović 3, Bukva 1, Jerak 6, Maršan 2, Humbolt, Mijolović 1, Golem 1, Čirijak 2, Batinović 17, Humbolt 2

MATULJI: Brajnović, M. Jelušić 4, Dobrinić, Mudrić, Sladić 9, Feranda 7, Car,  A. Jelušić 6, Ratkajec 6, Čuturić, Bilobrk, Milih 1

Sedmerci: Zadar 9 (7),                Matulji 9 (7)

Isključenja: Zadar  8 minuta,                    Matulji 12 minuta

Rukometaši Matulja doživjeli su još jedan razočaravajući poraz i to ponovo od direktnog protivnika u borbi na začelju. Na gostovanju u Zadru slavili su domaćini rezultatom 35:33, a junak susreta bio nekadašnji reprezentativac Hrvoje Batinović sa 17 pogodaka.

Prvo poluvrijeme u potpunosti je pripalo domaćinima, ali su Matuljci odgovorili puno boljom igrom u nastavku gdje su sredinom imali vodstvo 28:27. Do kraja susreta igralo se gol za gol, međutim, u zadnjim napadima igrači Matulja brzopleto gube loptu i Zadrani završavaju susret sa dva pogotka prednosti.