1. HRL: Rukometaši Crikvenice i KTC-a bez pobjednika odigrali utakmicu 21. kola

Petak, 08. travnja 2016. 22:40 Napisao/la  Nenad Daskijević

Utakmice 21. kola: Crikvenica - KTC 29:29

Suci: J. Cepanec (Tomaševac) i D. Dragočajac (Novska)

CRIKVENICA: Dr. Sertić, Daskijević 5, Mijić, Dokoza, B. Derossi 10(6), Da. Sertić 7, Karaula, Stanić 4, Benić, Kapelari, Banušić 3

KTC: Henigman, Žganjer 5, Katavić, Babić 7(2), Kemenović 3, Kamenar, A. Berend, Vrhovec, Augustinčić, F. Berend, Valinčić 5, Antunović 6, Taras 3

Sedmerci: Crikvenica 6 (6), KTC 2 (2)

Isključenja: Crikvenica 4 minute, KTC 2 minute

U 21. kolu Crikvenica je ugostila momčad KTC iz Križevaca i osvojila bod. Konačni rezultat je na kraju bio 29:29, po prikazanoj igri oba protivnika mogu biti zadovoljna osvojenim bodom.

Na početku susreta do 6. minute igra se gol za gol, kada domaćini prvi put vode 5:3, ali samo za kratko, jer gosti brzo dolaze do izjednačenja u kojem se protivnici izmjenjuju do pred kraj prvog dijela.

Križevčani u 27. minuti imaju osjetnih 13:16, ali tada trener domaćina Egon Paljar u igru šalje vratara Arijana Benića, koji sa dvije vezane obrane vraća momčad u igru i poluvrijeme završava 15:16.

Početak drugog dijela u potpunosti pripada domaćinima, koji u 36. minuti preuzimaju vodstvo sa 19:17, a već u 42. minuti imaju najveću prednost u susretu 23:20.

Međutim, tada dolazi do preokreta, kada nakon isključenja Tomislava Karaule gosti znalački koriste igrača više i ponovo su momčadi u egalu sa 23:23.

Do kraja susreta igra se gol za gol i najpravedniji ishod je na kraju podjela bodova sa konačnih 29:29.