1. HRL: Poraz Kozale u regionalnom derbiju, Buzećani bolji u nastavku

Nedjelja, 27. studenog 2016. 09:02 Napisao/la  SC

Suci: Davor Lončar i Zoran Lončar (oba Varaždin)

BUZET: Pobrić, Šverko, Tedi Prodan, Jakac 1, Lušić 6, Teo Prodan, Savić 1, Šćulac 7, Poniš, Pobrić 1, Jović, Kisiček 2, Bašić 2

KOZALA: Ćaćan, Buneta, Begić 4, Renko 1, Bačić 1, Briški 4, Tomaš 1, Bukal, Bartolović, Anić, Milih 5, D. Islamović 1, A. Islamović, Rak, Loparac, Vozila 1

Isključenja: Buzet 10 minuta, Kozala 8 minuta

Sedmerci: Buzet 4 (3), Kozala 3 (3)

Rukometaši Kozale u 9. kolu Prve lige izgubili su na gostovanju u Buzetu rezultatom 18:20.

Kozalčani su odlično otvorili susret i već u 12 minuti susreta imali veliku prednost 7:1.

Buzećani se bude tek nakon što je trener Mario Sirotić iskoristio drugu minutu odmora i polako se približavaju kozali koja na odmor odlazi sa prednošću 11:9.

U drugom dijelu domaći igrači brzo dolaze do izjednačenja, a u 55. minuti pogotkom Romana Šćulca dolaze do prednosti od dva pogotka i tu prednost čuvaju do kraja susreta.

Kozalčanima se ponovo dogodio crni period u toku susreta, kad su protivniku dopustili da im preuzme stečenu prednost i na kraju odnese bodove.

Buzet je predvodio Romano Šćulac sa sedam pogodaka, a Kozalu Mateo Milih s pet pogodaka.