Subota, 02. travnja 2016. 23:07 Napisao/la  Nenad Daskijević

Utakmica 20. kola: Kozala - Crikvenica 40:28

Suci: Irena Pahor i Sanja Trbović (obje iz Rijeke)

KOZALA: Ćaćan, Dunato 1, Anić, Lučin 5, Jaganjac 10, Renko 5, Blažević 1, Briški 4, Jeličić 3, Bartolović 1, Tomaš 1, Milih 1, Negulić 1, Buneta 4, Grbac, Vozila 3

CRIKVENICA: Dr. Sertić, Daskijević 3, Mijić, Dokoza, B. Derossi 13, Da. Sertić 2, Karaula, Stanić 9, Banušić 1

Sedmerci:Kozala 1(1), Crikvenica 5(5)

Isključenja: Kozala 8 minuta, Crikvenica 6 minuta

U lokalnom derbiju između Kozale Crikvenice pobjeda je pripala domaćinima, koji su slavili konačnim rezultatom 40:28.

Bio je to derbi samo na papiru, jer se već nakon 11. minute susreta znao pobjednik. U početnih 6,7 minuta rezulat je bio izjednačen, a nakon toga Kozala se odvaja na 9:7.

Tu susret kreće u jednom smjeru, jer domaći igrači rade seriju 7:0 i rješavaju susret u svoju korist.

Crikveničani su imali ogroman broj tehničkih pogrešaka i promašenih zicera, a u obrani jednostavno nisu mogli parirati razigranim mladićima sa Kozale.

Nakon 21:14 na poluvremenu u nastavku susreta na terenu sudjeluju svi igrači Kozale i do kraja susreta čak 13 igrača upisuje se u strijelce, a vratar Luka Ćaćan sakupio je 15 obrana.

Kod Crikveničana po običaju strijelce je predvodio Bruno Derossi sa 13 pogodaka, a u ovom susretu pratio ga je Antonio Stanić sa 9 pogodaka.