Subota, 22. listopada 2016. 23:20 Napisao/la  SC

Utakmica 4. kola Karlovac - Crikvenica 36:25

Suci: Cingesar ( Varaždin ) i Mraz ( Trnovec )

KARLOVAC : Radočaj, Špruk 4, Rukavina 1, Frketić 3,K. Capan 3, Milovac 1, Šnajder 7, Blašković, H.Capan 1, Bačić 4, Crnković 1, Mrljak 2, Sudarić 6, Karić, Smojver 3, Glumac

CRIKVENICA: Dr. Sertić, Daskijević 8, Stupar, Derossi 4, Da.Sertić, Huljina 2, Karaula ,Benić, Stanić 9, Kapelari, Mazzaroli 2,  Banušić, Dokoza

Sedmerci: Karlovac 2 (2), Crikvenica 2 (2)

Isključenja: Karlovac 2 minute, Crikvenica 4 minute

U četvrtom kolu Prve lige  rukometaši Crikvenice gostovali su u Karlovcu kod istoimenog domaćina  gdje su pretrpjeli četvrti poraz u nizu ove sezone rezultatom 25:36.

Prošlosezonski Premijer ligaš domaći Karlovac opravdao je poziciju favorita u susretu koji je donio uzbuđenje samo u prvom dijelu.

Crikveničani su se vrlo dobro držali tokom prvog poluvremena, ali u nastavku domaćini su rješili susret preko brzih polukontri i kontri, te sa lakoćom susret priveli kraju.