1. HRL: Crikvenica protiv Hrvatskog dragovoljca ostvarila prvu pobjedu ove sezone

Nedjelja, 20. ožujka 2016. 09:44 Napisao/la  Nenad Daskijević

Utakmica 19. kola: Crikvenica - H. dragovoljac 33:27

Prva liga rukometaša - 19. kolo

CRIKVENICA – HRVATSKI DRAGOVOLJAC 33:27 (12:10)

Gradska sportska dvorana Crikvenica.  Gledatelja 80

Suci: Vladimir Grubor (Poreč) i Adi Žepčan (Umag)

CRIKVENICA: Dr. Sertić, Daskijević 5, Mijić, Dokoza, B. Derossi 13, Da. Sertić 3, Karaula 3, Stanić 5, Kapelari 1, Banušić 3

HRVATSKI DRAGOVOLJAC: Plazibat 5, Jelčić, Kutleša 1, Bočkaj 4, Jakelić 2, Maleničić, Kaštelančić 4, Đonlić, Kaša 4, Pocrnja 3, Grgat 1, Vukasović 3

Sedmerci: Crikvenica  5 (5),   H. dragovoljac 4 (2)

Isključenja: Crikvenica 16 minuta,  H. dragovoljac 6 minuta

Rukometaši Crikvenice u 19. kolu pobijedili su momčad Hrvatskog dragovoljca rezultatom 33:27 i konačno došli do prvih bodova u ovoj sezoni.

Od početka susreta domaćini su krenuli vrlo odlučno, kako u obrani, tako i u napadu i vrlo jasno gostima dali do znanja da će bodovi ostati u Crikvenici.

Jedino izjednačenje na susretu je bilo u 4. minuti, kada je H. dragovoljac preko Ante Vukasovića izjednačio na 1:1.

Nakon toga igrači trenera Egona Paljara kontrolirali su rezultat u svoju korist.

Dragovoljci su se uspjeli približiti na kraju prvog dijela na 2 gola zaostatka, ali već na početku drugog poluvremena Crikveničani bježe na nedostižnih 17:13, te do kraja susreta održavaju stečenu prednost koja im donosi slavlje za prve ovosezonske bodove.