1. HRL: Crikvenica poražena u Splitu, Teo Daskijević postigao 10 pogodaka

Subota, 21. svibnja 2016. 22:54 Napisao/la  N . D.

Utakmica 26. kola: Split - Crikvenica 33:29

Suci: I. Botinčan i D. Rupčić (oba iz Rijeke)

SPLIT: Tušić, Toić 3 (1), Režić, Ivanišević 3 (1), Zujić 4, Antičević, Ivanda, Pirac 3 (1), Šimić, Gale 8, Trivković 5, Zečić, Piplica, Topić 3 (1), Škarica 4

CRIKVENICA: Dr. Sertić, Daskijević 10, Mijić, Derossi 8 (2), Da. Sertić 6, Benić, Stanić 2, Stupar 2, Dokoza 1

Sedmerci: Split 5 (4), Crikvenica 3 (2)

Isključenja: Split 4 minute, Crikvenica 4 minute

U posljednjem  kolu ove sezone rukometaši Crikvenice gostovali su u Splitu kod istoimenog domaćina, te izgubili susret  rezultatom 29:33.

Crikveničani su parirali domaćinima u prvih desetak minuta susreta da bi se nakon toga Split odvojio na 5 pogodaka razlike i čuvao tu prednost do kraja poluvremena.

U drugom dijelu Crikvenica igra angažiranije u obrani, te od 45.  minute serijom pogodaka Tea Daskijevića i Damira Sertića dolazi do izjednačenja 26:26, ali nakon toga više nije bilo snage za povoljniji rezultat.

Split koristi dužu klupu i završava susret u svoju korist.