2. HRL: Rukometašice Murvica pobijedile Udarnik u zaostaloj utakmici 5. kola

Četvrtak, 29. listopada 2015. 19:13 Napisao/la  Stjepan Lončarić

Zaostala utakmica 5. kola: Murvica - Udarnik 28:23

Druga HRL - Zapad, zaostala utakmica 5. kola

Gradska sportska dvorana. Gledalaca: 70.

Sutkinje: Hanić - Vujić (Zagreb).

MURVICA: Antić, Ljubanović, Papić, Škorić 3, Juričić 2, Smoljan 1, Filipović 4, Karačić, Uremović 2, Mandekić, Tomić 3, Malešević, Grozdek 2, Poslek, Tus 4, Butković 7 (5)

UDARNIK: Ankon, Vugrinović, Zrinušić 7, Mihaljevič 1, Vujnović 2, Galić, Kordić 3 (2), Garšeta 2, Horvat, Letica, Nuić 9,  Vuković

Rukometašice Murvice boljom igrom u nastavku slomile su jaki otpor igračica Udarnika iz Velike Gorice. Gošće su svoje glavne adute imale u Zrinušić i Nuić, koje su samo postigle 16 golova.

Sa druge strane ekipa trenera Mladena Prskala imala je više raspoloženih igračica. Čak devet različitih strijelaca i širina klupe na kraju su odlučile pobjednika.

Cijelo prvo poluvrijeme igralo se "gol na gol", a uoči odlaska na odmor čak su gošće i povele (10:11).

Iako se u nastavku domaća ekipa počela rezultatski odvajati, neizvjesnosti nije nedostajalo. U dva navrata razlika je dolazila samo na dva razlike (22:20).

Finiš je pripao igračicama Murvice, koje su i nakon treće pobjede ostale na sedmom mjestu Druge HRL – zapad.