2. HRL: Rukometaši Senja i Matulja 2001 poraženi na domaćim parketima

Ponedjeljak, 19. listopada 2015. 20:14 Napisao/la  SC

Utakmice 4. kola: Senj - Rovinj 25:26, Matulji 2000 - Sesvete 25:33

Dvorana Robert Barbić Beli. Gledalaca: 120.

Suci: Botinčan - Rupčić (Rijeka).

SENJ: M. Nekić, M. Orlić 2, A. Orlić 5, Pavelić 3, Brdar 5, Štokić 9 (3), Čulinović, Krmpotić, Butorac, R. Nekić, Zrinski, Mesić 2, Kremenić, Barbić 1 (1).Trener: Stjepan Filipović.

ROVINJ: Relić, T. Zarev 3, Jahutka 4, Bašić, Jagić 2, Radović, Barbarić, Đukanović 8 (1), Popović 5 (3), Serafin 2, Massarotto, D. Zarev 2, Badurina, Čabran. Trener: Dario Jagić.

Mladi igrači Senja predvođeni zdravim i raspoloženim Štokićem, bez obzira na poraz odigrali su dobru utakmicu.

Do posljednjih pet minuta utakmice imali su i vodsto 25:22, ali je Rovinj sa četiri uzastopna pogotka Đukanovića stigao do vrijedne pobjede. (T. L.)

MATULJI 2001 - SESVETE 25:33

Dvorana Dr Andrije Mohorovičića. Gledalaca: 40.

Suci: Kasunić – Nikolovski (Karlovac).

MATULJI 2001: Brajnović, Valentić, Dobrinić, Mudrić 2, Sladić 5 (3), Feranda 5, Bilobrk 3, Francetić 1, Samardžić 6 (1), Slavić 2, Pešutić 1, Perić 1, Dražul. Trener: Davor Brajnović.

SESVETE: Grubišić, Grgurić 3, Rodić 1, Ćosić 10 (5), Malbašić, Lacković 2, Modrić, Hranjec, Jurić 1, Ćurković 3 (1), Čiča, Mateša, Mirosavljević 7, Šare 3, Glasnović, Mršić 3. Trener: Zvonimir Bilić.

Domaći igrači rezultatski su bili poravnati sve do 40. minute utakmice, kada je Mirosavljević počeo sa serijom golova.

Svih sedam je postigao u drugom poluvremenu nakon što je Ćosić isto tako zavidnom efikasnošću dominirao u prvom dijelu utakmice. (S. L.)