2. HRL: Rukometaši Matulja izgubili od ZG Dubrave, pad u drugom dijelu odnio bodove

Subota, 08. studenog 2014. 22:41 Napisao/la  SC

Utakmica 6. kola: Matulji - ZG Dubrava 21:27 (13:13)

Dvorana Andrija Mohorovičić. Gledatelja: 100. Suci: Matić i Orešković

MATULJI: Brajnović, Daskijević 1 , Dobrinić 1 , Sladić 8, Feranda 4, Mudrić, Antukić-Kasipović, Bilobrk, Jelušić, Milih 1, Samardžić, Melon 2, Čuturić 3, Derossi 1, Pešutić

ZG DUBRAVA: Henigman, Čibarić 3, Vukasović, Glasnović 2, Smolković 2, Kuač, Jurić, Pavlov 3, Mirosavljević 5, Klaić, Mršić 8, Rodić 1

Sedmerci: Matulji 3 (2)  ZG Dubrava 6 (2).

Isključenja: Matulji 6, ZG Dubrava 10 minuta.

Rukometaši Matulja pretrpjeli su novi poraz na svom parketu. U 6. kolu bolja je bila momčad ZG Dubrave koja je slavila rezultatom 27:21. Matuljci su krenuli obećavajuće u prvom dijelu kada su igrali vrlo dobro u obrani i do pred sam kraj poluvremena imali stalnu prednost od dva do tri gola. Ponovo je sve konce obrane držao trener-vratar Davor Brajnović sakupivši do isteka prvog dijela 15 obrana. Gosti se nisu predavali, te su u zadnjoj sekundi prvog dijela došli do izjednačenja, 13:13.

Kao i u svim dosadašnjim utakmicama, Matulji padaju u igri početkom drugog dijela, te dopuštaju gostima da se razmašu i potpuno preuzmu igru u svoje ruke. U 35. minuti na semaforu je već prednost 14:17 i Zagrebčani sigurno odrađuju susret u svoju korist. Igra Matulja je postala bezidejna u napadu, a i obrana je propuštala na sve strane, tako da gostima nije bilo teško završiti susret sa 27:21. Kod domaćih standardan Nenad Sladić sa 8  pogodaka, a goste je također sa 8 pogodaka predvodio Darko Mršić.