Svjetski kup: Patricija Urbanc novu sezonu počela najboljim startom

Ponedjeljak, 18. prosinca 2023. 14:08 Napisao/la  SC

Delnička sanjkaška reprezentativka Patricija Urbanc na početku ovogodišnje međunarodne sezona sanjkanja na prirodnim stazama osvojila 10. mjesto, što predstavlja njezin najbolji start u Svjetskom kupu.

Austrijski skijaški centar Kühtai bio je domaćin prve ovogodišnje utrke Svjetskog kupa na kojem je pobijedila Evelin Lanthaler (ITA), drugo mjesto osvojila je Riccarda Ruetz (AUT) dok je na trećem mjestu završila Tina Unterberger (AUT).

Iduće okupljanje sanjkaša na Svjetskom kupu je u talijanskom Lasu 6. i 7. siječnja 2024. godine.