Karate: Ema Sgardelli osvojila peto mjesto na turniru Premier lige u Kairu

Nedjelja, 21. travnja 2024. 21:18 Napisao/la  BK
Ema Sgardelli
Na prestižnom karate turniru iz serije Premier lige, što se održava u Egiptu (Kairo), Ema Sgardelli članica Karate kluba Champion iz Rijeke nije uspjela doći do još jedne medalje.
U borbi za broncu uspješnija je bila Alžirka Cylia Ouikene (3:0).
Ema je ostvarila još jedan visok plasman na turniru Premier lige i upisala nove bodove za kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo i potvrdila dobru formu pred Europsko prvenstvo u Zadru.
Dodajmo da je još jedna članica Karate kluba Champion, Lea Vukoja, nastupila u kategoriji do 68 kg i  osvojila drugo mjesto u skupini, ali se nije  uspjela plasirati u četvrtfinale.
U muškoj konkurenciji Ivan Kvesić (-84kg) osvojio je broncu pobijedivši Falleha Midounea (Alžir) 4:2.