2. HMNL: Grobnik slavio kod Histrije u derbiju prvenstva i odvojio se na vrhu

Srijeda, 04. prosinca 2013. 22:32 Napisao/la  SC

Utakmica 7. kola: Histria Oprtalj ADT - Grobnik 3:5 (1:1). Grobnik je uzvratio istarskom sastavu za lanjski poraz, u ogledu dvaju momčadi sa stopostotnim učinkom

Druga liga malonogometna - zapad, 7. kolo

HISTRIA OPRTALJ ADT - GROBNIK 3:5 (1:1)

Gradska dvorana Novigrad. Gledatelja: 50. Suci: Soldatić (Potpićan), Vitasović (Marčana). Delegat: Benazić (Pula).

Strijelci: 0:1 Weitzer (8'), 1:1 Radusin (14'), 2:1 Lukačić (31'), 2:2 Weitzer (35'), 2:3 Katalinić (35'), 2:4

Perušić (38'), 2:5 Katalinić (39'), 3:5 Lukačić (40').

HISTRIA: Baričić, Videkić, Miletić, Bugarija, Vojkić, Lukačić, Josipović, Starčić, Radusin, Luceschi, M. Tomljanović. L. Tomljanović.

GROBNIK: Akrap, Arbanas, Grabar, Trošelj, Fetoshi, Katalinić, Vujnović, Weitzer, Štanfel, Dokmanović, Perušić, Pećar.

Nogometaši Grobnika slavili su na gostovanju kod Histrije u derbiju sedmog kola Druge malonogometne lige - zapad. Bio je to ogled dvaju ekipa s maksimalnim učinkom, a Grobničani su tako Istrijanima uzvratili za lanjski poraz.

Prijelomni trenutak dogodio se kada je domaćin poveo u 31. minuti. Grobnik nije posustao, Weitzer je izjednačio i onda je krenula lavina gostiju. U završnici kod 2:5 Grobnik je imao još dvije prilike da dodatno podeblja prednost, ali nije uspio. Domaćin je u zadnjoj minuti samo ublažio poraz drugim pogotkom Marka Lukačića, bivšeg igrača Grobnika.

GOROVO –  KASTAV 6:2 (0:0)

Dvorana M. Cvetković. Suci: Dujmić (Jurdani), Mihić (Rijeka). Strijelci: 0:1 Stojak (25), 1:1 Kurti (26), 2:1 Mujakić (34), 3:1 Kovčalija (36), 3:2 Kosanović (39), 4:2 Malić (39), 5:2 Mujakić (40), 6:2 Kovčalija (40-10m)

Žuti karton: Milenković, Kovčalija (Gorovo), Jerbić, Kalčić (Kastav).

Akumulirani prekršaji: Gorovo 9, Kastav 9.

OTOČAC – ALBONA 3:5 (1:3)

Gradska dvorana. Suci: Pavlešić (Rijeka), Šabanović  (Rijeka).

Strijelci: 0:1 Hodžić (1), 1:1 Sladović (10), 1:2 Simić (16), 1:3 Kurolt (20), 1:4 Kurolt (25), 2:4 Ostović (32), 2:5 Hodžić (33), 3:5 Draženović (35).

Žuti karton: Stević (Albona).

Akumulirani prekršaji: Otočac 5, Albona 8.