Kristian Sirotich

Hrvatski vaterpolski savez je objavio vijest sljedećeg sadržaja:

Hrvatska je reprezentacija na Svjetskom prvenstvu u Otopeniju, pretrpjela i drugi poraz od Španjolske. Naime, s istim smo se suparnikom već susreli u 3. kolu nadmetanja u skupini i tada je bilo 12:7 za Španjolsku.U petak poslijepodne, u susretu borbe za poredak od 5. do 8. mjesta, nažalost novi poraz. Ovog je puta Španjolska bila bolja za četiri gola, 10:6.Nakon jako dobre prve četvrtine i vodstva 4:1, slijedio je solidan pad naše reprezentacije. Naime, od sredine druge četvrtine (13. minuta) pa sve do početka zadnje dionice (26. minuta), naši mladići nisu postigli niti jedan pogodak. Rezultatski, od 5:2 za Hrvatsku do 9:5 za Španjolsku ili suparnikov niz od čak 7 uzastopnih golova. U zadnje dvije četvrtine postigli smo samo jedan pogodak, a primili ih šest. U takvim odnosima poraz se nameće kao realnost.Naša će reprezentacija tako u subotu od 14.00 sati igrati za 7. mjesto na svijetu.

HRVATSKA - ŠPANJOLSKA 6:10

HRVATSKAM. ČubranićBurđelez 1PrkočaBušićBurburanMozara 1N. Čubranić 1RadanPavlićZvono 1Tončinić 2StojanacĐulaIzbornik: Igor Hinić

Osvajač Zlatne lopte u klubu je proveo 14 sezona, za Real Madrid Benzema je odigrao 647 utakmica i postigao 353 pogotka

Ove godine smo mnogo truda uložili, bilo bi mi žao da se ova ekipa raspadne,  kaže novi sportski direktor Primorja EB

Uvijek sam bio u momčadima koje su se borile za prvaka, bio sam ili prvi ili drugi. A mi smo sada iz druge lige ušli u Ligu za prvaka. Ovo što smo mi napravili je čudo, kaže slavni vaterpolist