Četiri minute prije kraja utakmice Francuzi su poveli 28:25 i onda neshvatljivo u samoj završnici prokockali golemu prednost i dopustili Portugalu da ode na OI
Ne smijemo podcjenjivati niti Portugalce, jako su strpljivi i disciplinirani, znali smo da moramo ostati smireni, kaže izbornik hrvatske reprezentacije
Prvo poluvrijeme protiv Francuske treba prenijeti i na Portugal i produžiti ga na svih 60 minuta. Očekujem da ćemo biti na tom tragu, kaže novi izbornik hrvatskih rukometaša
Hrvoje Horvat debitirao je porazom, Hrvatska je odigrala utakmicu s dva lica, sjajnim prvim poluvremenom i završnicom u kojoj nisu mogli parirati Francuzima
Hrvatska je do sada triput igrala olimpijske kvalifikacije, svaki put je prošla dalje, u subotu Hrvatska igra protiv Portugala (18.30), u nedjelju igra protiv Tunisa (18.30)
Ponosan sam što sam s njime dijelio dobre i loše stvari, što sam s njime dijelio svlačionicu, kaže Valter Matošević koji je zajedno sa Zlatanom Saračevićem osvojio olimpijsko zlato