Štafeta u sastavu Ivan Levaj, Dominik Straga, Mihael Vukić i Mislav Sever zauzela je deveto mjesto na svijetu sa vremenom 3:16.68 i od plasmana u finale bila je udaljena ogromnih dvije sekunde i 28 stotinki
Utorak, 11. prosinca 2012. 19:33
Vodeni sportovi

Šest hrvatskih nada u Istanbulu

Najviše se očekuje od Sanje Jovanović koja će u Turskoj plivati samo na 50 leđno koje je na rasporedu u subotu 15. prosinca.
Dubrovčanka je drugo mjesto osigurala u vremenu 26.84, zaostavši za pobjednicom Francuskinjom Laure Manaudou šest stotinki sekunde
Sanja je ostvarila šesto vrijeme u jutarnjim kvalifikacija isplivavši dionicu za 1:01:27 minute
Svjetsko prvenstvo jedrilo se četiri dana, a do zadnjih stotinjak metara posljednjeg plova nije se znalo tko će biti svjetski prvak. Zadnji dan bitka za naslov prvaka svela se na Peninsula Petroleum i Team Aqua
Ruski Team Nika na kojem je kormilar Tomislav Bašić, a u posadi je i riječki jedriličar Darko Hajdinjak, dan je završio s 2., 13. i 5. mjestom