Filipoviće je nakon neizvjesne borbe izborio četvrtfinale, dva suca ocijenila su borbu 28:27 za hrvatskog borca, dok je treći proglasio borbu izjednačenom (28:28)
HOU je u pravilniku i od prvoligaških klubova tražio da potpišu jamstveno pismo da će u hrvatskim natjecanjima odnosno Prvoj ligi igrati do kraja sezone. Karlovac i ŽOK Zagreb odbili su potpisati garancijsko pismo, a dobili su podršku i Poreča.
Utorak, 09. listopada 2012. 12:10
Ostalo

Pogledajte Tihanu Nemčić s loptom

Trenerica nogometaša NK Viktorija iz Kloštra Vojakovačkog ujedno je finalistica Miss sporta
Ponedjeljak, 08. listopada 2012. 12:18
Biciklizam

Emanuel Kišerlovski pobjednik

Emanuel Kišerlovski slavio je u maratonskoj utrci dugoj 161 kilometar ispred Vladimira Miholjevića i Roberta Kišerlovskog
Svjetsko prvenstvo jedrilo se četiri dana, a do zadnjih stotinjak metara posljednjeg plova nije se znalo tko će biti svjetski prvak. Zadnji dan bitka za naslov prvaka svela se na Peninsula Petroleum i Team Aqua
Bio je lošiji dan i sami se čudimo kako i što. Nismo imali tako loše starteve, ali očito nakon starta nismo mogli izboriti pravu poziciju, kaže Hajdinjak
Nedjelja, 07. listopada 2012. 11:51
Odbojka

Hrvatska u skupini s Azerbejdžanom i Rusijom

Četvrta reprezentacija u skupini C bit će Bjelorusija ili Slovačka koje igraju dodatne kvalifikacije
Ruski Team Nika na kojem je kormilar Tomislav Bašić, a u posadi je i riječki jedriličar Darko Hajdinjak, dan je završio s 2., 13. i 5. mjestom