Tin Srbić osvojio srebro na Svjetskom prvenstvu u Stuttgartu

Nedjelja, 13. listopada 2019. 16:21 Napisao/la  SC
Tin Srbić
Tin Srbić

Tin Srbić osvojio je svjetsko srebro!

Iako se žalio na ozljedu zgloba, hrvatski gimnastičar na Svjetskom prvenstvu u Stuttgartu osvojio je drugo mjesto na preči.

Zbog ozljede je morao vježbati s nižom početnom ocjenom, ali je vrlo preciznom izvedbom zaradio ukupnu ocjenu 14,666 bodova, što je bilo dovoljno za srebrno odličje.

Brazilac Arthur Mariano osvojio je zlato s ocjenom 14,900 bodova, dok je brončano odličje pripalo Rusu Arturu Dalalojanu (14,533), koji je u nedjelju osvojio i srebrnu medalju u preskoku.

Tinu Srbiću je to druga medalja na svjetskim prvenstvima u trećem finalu, bio je svjetski prvak u Montrealu 2017. godine.