Skupina E, 3. kolo: Ekvador - Francuska 0:0, Honduras - Švicarska 0:3. Momčad Ottmara Hitzfelda uvjerljivom pobjedom u Manausu vizirala drugi krug, Francuska i Ekvador odigrali zanimljiv susret bez pogodaka
Čestitam igračima na igri i pobjedi, ali se ne možemo time zadovoljiti. Da je bilo više sreće, bolje igre u drugoj utakmici protiv Nigerije i manje sudačkih pogrešaka sada bismo slavili prolazak dalje, kaže izbornik Zmajeva
Skupina F, 3. kolo: Nigerija - Argentina 2:3, BiH - Iran 3:1. Messi zabio dvaput za izjednačenje s Neymarom na vrhu ljestvice strijelaca, Zmajevi se oprostili dobrom partijom protiv Irana
Mondragon je branio na SP 1998, kada je Kolumbija zadnji put igrala u završnici jednog svjetskog prvenstva, a Hrvatska osvojila broncu
Što se tiče moje budućnosti, davati odgovore na pitanje prije utakmice nema smisla. Znat će se sve u narednih deset dana. Tako je odgovorio izbornik BiH na neizbježno pitanje oko njegove budućnosti
Momčad izgleda baš poput one koja je u Lisabonu prije deset godina stala na europski tron.
Ne želim slušati kako samo trošim novac poreznih obveznika. Moja ostavka je neopoziva, kratko je rekao Prandelli pred novinarima u Natalu.
Skupina C, 3. kolo: Japan - Kolumbija 1:4, Grčka - Obala Bjelokosti 2:1. Kolumbija u drugom poluvremenu pregazila Japan, Grčku u osminu finala odveo Samaras pogotkom s bijele točke u 93. minuti