Strana prvenstva: Remi Shakhtara i Dinama uz nastupe Srne i Vide, St. Etienne šokirao PSG

Petak, 09. rujna 2016. 22:42 Napisao/la  SC

Darijo Srna igrao je do 68. minute kada je zamijenjen zbog ozljede kod Shakhtara, Vidi cijela utakmica

Remijem Shakhtara i Kijevskog Dinama u Lvivu otvorena je deveta dionica Ukrajinske lige.

Susret je završen bez pobjednika 1:1 pa je Shakhtar zadržao tri boda prednosti pred vječitim rivalom na vrhu ljestvice.

Strijelac pogotka za Kijevljane bio je Gusev koji je u 24. minuti realizirao kazneni udarac.

Samo pet minuta po ulasku u igru Dentinho je sa šest metara glavom pogodio za konačnih 1:1.

Kapetan Darijo Srna odigrao je 68 minuta, kada je zamijenjen zbog ozljede, dok je Eduardo da Silva utakmicu odgledao sa klupe.

Domagoj Vida odigrao je cijelu utakmicu za goste.

Minhenski Bayern pred sam kraj susreta stigao je do zaslužene pobjede u Gelsenkirchenu.

Nakon što je u 74. minuti sa dva metra promašio prazan gol Robert Lewandowski je sedam minuta kasnije bio precizniji i svoju momčad doveo u vodstvo.

U 89. minuti Lewandowski je opet promašio nemoguće, a onda je u 92. minuti sjajno asistirao Kimmichu za konačnih 0:2

PSG je i u drugom uzaztnom susretu ostao bez pobjede.

Ovoga puta dva boda Parižanima je na Parku Prinčeva otkinuo St-Etienne.

Nakon što je Lucas u 66. minuti realizirao kazneni udarac gostima je bod donio Robert Berić u drugoj minuti sudačke nadonade.

U San Sebastianu Real Sociedad i Espanyol odigrali su bez pobjednika 1:1.

Poveli su gosti preko Piattija u 62. minuti, a izjednačio je Willian Jose' u 78. minuti.

Utakmica 9. kola Ukrajinskog prvenstva: Shakhtar Donjeck - Dinamo Kijev 1:1 (Dentinho 75/Gusev 24-11m). Utakmica 2. kola Bundeslige: Schalke 04 - Bayern 0:2 (Lewandowski 81, Kimmich 90+2). Utakmica 4. kola Ligue 1: PSG - St.-Etienne 1:1 (Lucas 66-11m/Berić 90+2), Utakmica 3. kola Primere: Real Sociedad - Espanyol 1:1 (Willian Jose' 78/Piatti 62).