Prijateljske utakmice: Egipat pobijedio BiH u Innsbrucku, Neymar postigao hat-trick

Srijeda, 05. ožujka 2014. 21:05 Napisao/la  SC

Rezultati: Južna Afrika – Brazil 0:5, BiH – Egipat 0:2. Tin Sven Sušić debitirao je u dresu BiH, ušavši u igru u 10. minuti umjesto Samira Muratovića

Pogocima Geda (52) i Salaha (64) nogometaši Egipta pobijedili su u Innsbrucku reprezentaciju BiH, koja je odigrala jednu od najslabiji utakmica u mandatu Safeta Sušića. Tin Sven Sušić debitirao je u dresu BiH, ušavši u igru u 10. minuti umjesto Samira Muratovića, koji se oprostio od nacionalnog dresa.

BIH: Begović, Bičakčić, Spahić, Kolašinac, Mujdža, Medunjanin, Salihović, Muratović, Lulić, Džeko, Ibišević.

Brazilska reprezentacija uvjerljivo je pobijedila Južnu Afriku rezultatom 5:0. Kao i obično najbolji je bio trostruki strijelac Neymar. Prvi protivnik Hrvatske na SP iskazao je prepoznatljive kvalitete koje će trebati pokazati u natjecateljskim utakmicama. Naime, Brazil već četiri godine igra prijateljske utakmice budući da je domaćin SP-a. Strijelci: Oscar 10, Neymar 40, 46, 90+1, Fernandinho 79.

BRAZIL: Julio Cesar, Rafinha, Marcelo, David Luiz, Thiago Silva, Fernandinho, Paulinho, Oscar, Neymar, Hulk, Fred. Još su igrali: Dani Alves, Willian, Dante, Ramires, Luiz Gustavo, Jo

Prijateljske utakmice: Južna Afrika – Brazil 0:5, BiH – Egipat 0:2, Crna Gora – Gana 1:0, Češka – Norveška 2:2, Japan – Novi Zeland 4:2, Gruzija – Lihtenštajn 2:0, Rusija – Armenia 2:0, Litva – Kazahstan 1:1, Bugarska – Bjelorusija, Albanija – Malta 2:0, Alžir - Slovenija 2:0, Grčka – Južna Koreja 0:2, Mađarska – Finska 1:2, Izrael – Slovačka 1:3