Ovo je najvažniji gol u mojoj karijeri. Zabiti pobjednički pogodak za titulu u posljednjoj minuti, to će se teško opet dogoditi. Navijači su utrčali, grlili su me i ljubili, a sve što sam razumio jest: Volimo te!, rekao je Sergio Aguero
Utakmice 38. kola:  Real Madrid - Mallorca 4:1 (Ronaldo 19, Benzema 23, Özil 49, 58/Castro 52), Villarreal - Atletico Madrid 0:1 (Falcao 88)
Juvetnus svladao Atalantu 3:1 i proslavio s navijačima 28. naslov prvaka
Nedjelja, 13. svibnja 2012. 16:42
Premierliga

Manchester C. prvak nakon 44 godine

Pogocima Džeke i Aguera u 92. i 94. minuti Manchester City pobijedio QPR rezultatom 3:2 i osvojio titulu prvaka nakon 44 godine
Utakmice 38. kola: Real Sociedad - Valencia 1:0 (Griezmann 64), Betis - Barcelona 2:2 (Martin 71, 74/Busquets 9, Keita 90)
Finale njemačkog Kupa: Borussia Dortmund - Bayern 5:2 (Kagawa 3, Hummels 41-11m, Lewandowski 45, 58, 81/Robben 25-11m, Ribéry 75)
Mislim da Manchester City u idućim sezonama može osvojiti još nekoliko titula prvaka, kaže menadžer Roberto Mancini
Kada se očekivalo da će napad Wolfsburga iduće sezone predvoditi hrvatski tandem Mandžukić - Olić, Magath je svih iznenadio odlukom da Mandžukić može otići