Nedjelja, 24. kolovoza 2014. 23:08
LaLiga

Barcelona slavila, asistencija Ivana Rakitića

Barcelona - Elche 3:0. Messi zabio dvaput, Rakitićev klub nadigrao momčad Marija Pašalića
Utamica 2. kola: Sunderland - Manchester Utd. 1:1 (Rodwell 30'/Mata 17'). Manchester je nastavio niz od 12 utakmica bez poraza na gostovanju kod Sunderlanda u prvenstvu, ali remi nije ono što su vragovi željeli
Hull City - Stoke City 1:1. Hrvatski je reprezentativac u igri bio do 81. minute, kada ga je zamijenio George Boyd. Hull je od 15. minute igrao s igračem manje
Di Maria bi trebao nositi dres s  brojem sedam
Susret 2. kola: Evertona - Arsenal 2:2. Svakoj momčadi na Goodison Parku u Liverpoolu pripalo po jedno poluvrijeme
Rezultati 2. kola: Chelsea - Leicester 2:0, Crystal Palace - West Ham 1:3, Southampton - WBA 0:0, Swansea - Burnley 1:0, Aston Villa - Newcastle 0:0
Rezultati 1. kola: Eintracht - Freiburg 1:0, Koln - HSV 0:0, Hannover - Schalke 2:1,  Hertha - Werder 2:2, Hoffenheim - Augsburg 2:0, Borussia (D) - Bayer (L) 0:2
El Mundo Deportivo ga je opisao kao 'smrtonosnog' za Realovu obranu, naglasivši da je u petak otklonio sve sumnje i onog skeptičnog djela navijača u njegovu ubojitost