Vincenzo Montella nema izbora, Silvio Berlusconi javno proziva vlasnike Milana

Četvrtak, 02. studenog 2017. 15:52 Napisao/la  SC
Vincenzo Montella nema izbora, Silvio Berlusconi javno proziva vlasnike Milana


Trener Milana Vincenzo Montella uoči utakmice u Europskoj ligi protiv AEK-a i utakmice u prvenstvu protiv Sassuola nema izbora.

Eventualni novi kiks u Europi ili Seriji A čelnici Milana više neće moći tolerirati, atmosfera oko kluba ionako je narušena financijskim problemima.

 - Jako sam razočaran. Vidim da posao s novim vlasnicima nije onaj koji je u početku bio dogovoren za dobrobit kluba. Nismo se takom dogovorili s kinezima, planirali su se dovesti novi sponzori koji na kraju nikada nisu stigli, rekao je Silvio Berlusconi, bivpi vlasnik Milana  koji je trenutno u kampanji za novog premijera Italije.
 
 Više od 200 mlijuna eura potrošenih na pojačanja u ovoj fazi sezone izgledaju kao bačeni novac, Milan ne igra dobro.

 - Nadam se da ćemo ponovno igrati dobro, a onda je lagano pobijediti. Sretan sam, ali nisam nesvjestan. Znam kakva je dinamika u nogometu i nisam zabrinut zato što radim i razmišljam kao poboljšati stvari u Milanu, rekao je Montella.
 
 Izjave trenera Milana u zadnjem razdoblju više zvuče kao poziv upomoć.
 
 Gennaro Gattuso,  trener druge momčadi Milana, već je obaviješten da se pripremi za moguće preuzimanje prve momčadi.

Tablice omogućuje Sofascore