Zlatan Ibrahimović: Mandžukić je potpisao, sada ćemo nas dvojica plašiti protivnike!

Ponedjeljak, 18. siječnja 2021. 22:41 Napisao/la  SC

Mandžukić u ponedjeljak obavio liječničke preglede, ali nije potpisao ugovor zbog toga jer je njegov menadžer bio u Cagliariju

Zlatan Ibrahimović

Nogometaši Milana pobijedili su Cagliari 2:0 u posljednjoj utakmici 18. kola Serie A, odigranoj u ponedjeljak navečer na Sardegna Areni.

Milan je do pobjede došao zahvaljujući dvama pogocima Zlatana Ibrahimovića, koji je prvi put mrežu zatresao već u 7. minuti realiziravši najstrožu kaznu, a konačni rezultat postavio je u 52. minuti.

Milan je u 74. minuti ostao bez isključenog Saelmaekersa, ali se rezultat do kraja susreta nije mijenjao.

Zlatan Ibrahimović sada je na 12 postignutih golova ove sezone, ali u obzir treba uzeti da je posljednji put bio strijelac 22. studenog prošle godine u derbiju protiv Napolija.

Nakon toga je zbog ozljede propustio čak 11 utakmica.

Nakon utakmice u razgovoru za Sky Sports, Ibrahimović je potvrdio da je dobio novog suigrača:

- Mario Mandžukić je potpisao ugovor, postat će novi igrač Milana. Sad ćemo nas dvojica plašiti protivnike!, rekao je nasmijani Ibrahimović.

Mandžukić je u ponedjeljak obavio liječničke preglede, ali nije potpisao ugovor zbog toga jer je njegov menadžer bio u Cagliariju.

Utakmica 18. kola: Cagliari – Milan 0:2 (Ibrahimović 7-11 m, 52)

Poredak: Milan 43, Inter 40, Napoli 34 (17), Roma 34, Juventus 33 (17), Atalanta 32 (17), Lazio 31...

U utakmici 19. kola Premierlige Arsenal je u Londonu pobijedio Newcacstle 3:0.

Artetina momčad tako je još jednom dokazala da je kriza definitivno iza njih, ovo im je četvrta pobjeda u posljednjih pet utakmica, posljednji poraz doživjeli su još tamo 19. prosinca protiv Burnleyja.

Utakmica 19. kola: Arsenal – Newcastle 3:0 (Aubumeyang 50, 77, Saka 60).

Poredak: Manchester United 37 (18), Manchester City 35 (17), Leicester 35 (18), Liverpool 34 (18), Tottenham 33 (18)...