Serie A: Juventusu samo bod protiv SPAL-a, Udinese kod kuće poražen od Sassuola

Subota, 17. ožujka 2018. 20:42 Napisao/la  SC
Mario Mandžukić (Juventus)

Mario Mandžukić igrao je od 64. minute za Juventus u utakmici bez pogodaka protiv SPAL-a

Juventusov kiks u utakmici protiv momčadi koja se bori za ostanak vratio je Napoliju šanse u borbi za titulu prvaka.

Lorenco Šimić igrao je za SPAL zadnje minute utakmice, nekadašnji igrač Hajduka, Empolija i Sampdorije ušao je u 91. minuti.

Sassuolo je bio uspješniji u Udinama i slavio 2:1.

Gosti su poveli autogolm Adnana u 42. minuti, a Udinese je izjednačio dvije minute kasnije.

Pobjedu gostima donio je Sensi u 74. minuti,

Perica je ušao u 70. minuti, a Balić u 81.  kod domaćih.

Utakmice 29. kola: SPAL - Juventus 0:0,  Udinese - Sassuolo 1:2 (Fofana 44/ Adnan 42-ag, Sensi 74)

Poredak: Juventus 75, Napoli 70 (28), Roma 56 (28), Lazio 53 828), Inter 52 827), Milan 47 (27)...