Serie A: Sampdoria pobijedila Inter u Milanu, Brozović skrivio kazneni udarac

Ponedjeljak, 03. travnja 2017. 23:03 Napisao/la  SC

Utamica 30. kola: Inter - Sampdoria 1:2

Sampdoria je pobijedila (2:1) Inter u Milanu u posljednjoj utakmici 30. kola. Bila je ovo prva pobjeda Sampdorije u gostima kod Intera nakon 1996. godine.

Inter sada zaostaje tri boda iza Atalante, koja drži posljednje mjesto za Europu.

Inter je bio bolji na početku utakmice, poveo je u 35. minuti pogotkom Danila D'Ambrosija - 1:0.

Sampdoria je bila bolja nakon poluvremena, u petoj minuti nastavka stigla do izjednačujućeg pogotka. Strijelac je bio Patrik Schick - 1:1.

U 86. minuti Marcelo Brozović igrao je rukom u kaznenom prostoru, sudac mu je dao žuti karton i pokazao na bijelu točku.

Fabio Quagliarella bio je siguran izvođač kaznenog udarca - 1:2

Brozović je odigrao čitavu utakmicu, a  Perišić je zamijenjen u 79. minuti. Budimir, Šimić i Pavlović su ostali na klupi Sampdorije