TALIJANSKO PRVENSTVO

Roma s desetoricom nadoknadila 0:2

Subota, 06. prosinca 2014. 20:01 Napisao/la  SC

Utakmica 14. kola: Roma - Sassuolo 2:2. Vrsaljko skrivio penal i zaradio isključenje

Nogometaši Rome iščupali su bod protiv Sassuola u 14. kolu Serie nadoknadivši zaostatak od dva pogotka.

Simone Zaza u ranoj fazi šokirao je Olimpico. Nogometaš Sassuola zabio je dva pogotka u 16. i u 18. minuti donijevši gostima veliku prednost. Zanimljivo, Roma je u 51. minuti ostala bez De Rossija zbog drugog žutog kartona, ali i to nije bilo dovoljno gostima.

Šime Vrsaljko u 78. minuti skrivio je kazneni udarac i zaradio žuti karton. Ljajić je bio siguran s bijele točke. S deset igrača Roma je stigla do boda kada je Ljajić poentirao u 92. minuti.

Šime Vrsaljko u nadoknadi je zaradio drugi žuti karton.

Utakmice 14. kola: Roma - Sassuolo 2:2 (Ljajić 78-11m, 90+2/Zaza 16, 18), Torino - Palermo 2:2 (Martinez 36, Glik 64/Rigoni 16, Dybala 43)