Serie A: Juventus povećao prednost, Strinić debitirao pobjedom, Milan posrnuo

Nedjelja, 18. siječnja 2015. 14:58 Napisao/la  SC

Rezultati 19. kola: Lazio - Napoli 0:1, Milan - Atalanta 0:1, Cesena - Torino 2:3,  Chievo - Fiorentina 1:2, Genoa - Sassuolo 3:3, Parma - Sampdoria 0:2, Udinese - Cagliari 2:2, Juventus - Verona 4:0

Nogometaši Napolija slavili su u Rimu, Higuain je postigao jedini pogodak protiv Lazija što je bilo dovoljno za tri boda. Higuain je iskoristio je nepažnju domaćeg vratara i pospremio loptu u bliži kut. Ivan Strinić debitirao je u dresu Napolija odigravši cijelu utakmicu. Juventus je pobijedio Veronu 4:0 i povećao prednost na prvom mjestu na pet bodova.

Milan je ponovo posrnuo, bodove sa San Sira odnijela je Atalanta pogotkom Denisa u 33. minuti. Rossoneri su tako doživjeli drugi uzastopni domaći poraz. Iako je Milan dominirao u drugom poluvremenu, teško je dolazio u prilike.

Milan Badelj igrao je do 82. minute u pobjedi Fiorentije na gostovanju kod Chieva.

Rezultati 19. kola: Lazio - Napoli 0:1 (Higuain 18'), Milan - Atalanta 0:1 (Denis 33'), Cesena - Torino 2:3 (Brienza 43'-11m, 85'-11m/ Benassi 20', Quagliarella 22', Lopez 87'),  Chievo - Fiorentina 1:2 (Pellisier 72'/Rodriguez 36', Babacar 90'), Genoa - Sassuolo 3:3 (Falque 25', Fetfatzidis 53', 90'-11m/ Berardi 19', 70', Missiroli 50'), Parma - Sampdoria 0:2 (Bergessio 54', Soriano 70'), Udinese - Cagliari 2:2 (Allan 55', Thereau 56'/Galvao 39',   Avelar 90'-11m), Juventus - Verona 4:0 (Pogba 3', Tevez 7', 74', Pereyra 66').