Serie A: Pirlo debitirao pobjedom, Ronaldo počeo sezonu pogotkom, Pjaca strijelac

Nedjelja, 20. rujna 2020. 15:11 Napisao/la  SC
Cristiano Ronaldo (Juventus)

Andrea Pirlo debitirao je na klupi Juventusa uvjerljivom pobjedom protiv Sampdorije.

Ništa nije bilo sporno do 89. minute, a onda je Ronaldo postigao prvi pogodak ove sezone pa više nije bilo sporno da najbolji strijelac u povijesti nogometa u sezonu ulazi u svom stilu.

Marko Rog igrao je za Cagliari do 76. minute utakmice protiv Sassuola, završilo je podjelom bodova.

Napoli je sezonu počeo pobjedom u Parmi, oba pogotka momčad Gennara Gattusa postignula je u zadnjih pola sata.

Rrahmani je sjedio na klupi, bivši stoper Dinama ovog ljeta stigao je u Napoli iz Verone.

Genoa je uvjerljivo s 4:1 pobijedila Crotone.

Marko Pjaca ušao je u igru Genoe u 68. minuti zamijenivši strijelca drugog pogotka Pandeva.

Nakon sedam minuta igre, Pjaca se upisao u strijelce za konačnih 4:1.

Badelj je za domaće igrao sve do 68. minute, dok je Brlek utakmicu pratio s klupe.

Tomislav Gomelt odigrao je samo četiri minute za Crotone.

Utakmice 1. kola: Parma - Napoli 0:2 (Mertens 63, Insigne 77), Genoa - Crotone 4:1 (Destro 6, Pandev 9, Zappacosta 34, Pjaca 75/ Riviere 28), Sassuolo - Cagliari 1:1 (Bourabia 87/Simeone 77), Juventus - Sampdoria 3:0 (Kulusevski 13, Bonucci 79, Ronaldo 89)