Serie A: Igor Tudor doživio katastrofalni poraz u Bergamu, Milan poražen u Rimu

Nedjelja, 27. listopada 2019. 14:33 Napisao/la  SC

Poigravali su se igrači Atalante protiv Udinesea, posebice u drugom dijelu kada su izgledali kao što je protiv njih izgledao Manchester City u Ligi prvaka

Mario Pašalić (Atalanta)

Milan mijenja trenere, ali ne mijenja navike.

Roma pobijedila Milan i zadržala priključak s vodećim momčadima, Milan je 12. na ljestvici.

Igor Tudor doživio je katastrofalni poraz u Bergamu, Atalanta je napunila mrežu (7:1) Udinesea.

Poveli su gosti u 12. minuti (Okaka), ostali bez isključenog Opokua u 32. minuti i do kraja utakmice izgledali nemoćno kao igraju bez trojice, a ne bez jednog igrača.

Poigravali su se igrači Atalante protiv Udinesea, posebice u drugom dijelu kada je protivnik Dinama u Ligi prvaka izgledao kao što je protiv njih izgledao Manchester City u utakmici na Etihadu (5:1) u drugom poluvremenu.

Atalanta igra sasvim drugačije u talijanskom prvenstvu nego u Ligi prvaka.

Osim sedam pogodaka, stvorili su igrači Atalanta još nekoliko šansi, Iličić je pogodio spojnicu.

Mario Pašalić upisao se u listu strijelaca, Mato Jajalo igrao je za Udinese do 84. minute.

Napoli je osvojio samo bod protiv SPAL-a.

Bologna je pobijedila Sampdoriju 2:1.

Ono najvažnije dogodilo se u drugom poluvremenu.

Roberto Soriano je bio asistent u 48. minuti za Palacia koji dovodi domaće u vodstvo.

Gabbiadini vraća izjednačenjem Sampdoriju u igru u 64. minuti na asistenciju Vieire.

Ipak Bologna ponovno dolazi u vodstvo u 78. minuti golom Banija.

Utakmice 9. kola:  Atalanta - Udinese 7:1 (Iličić, 21, 43, Muriel 35-11m, 48, 75-11m, Pašalić 52, Traore 83/Okaka 12), SPAL - Napoli 1:1 (Kurtić 16/Milik 9), Torino - Cagliari 1:1 (Zaza 69/Nandez 40) Bologna - Sampdoria 2:1 (Palacio 48, Bani 78/ Gabbiadini 64), Roma - Milan 2:1 (Džeko 38, Zaniolo 58/Hernandez 55), Fiorentina - Lazio 1:2 (Chiesa 28/Correa 22, Immobile 89)

Poredak: Juventus 23, Inter 22, Atalanta 20,...