Serie A: Mario Pašalić strijelac u pobjedi Atalante, novi kiks Juventusa

Subota, 17. veljače 2024. 22:46 Napisao/la  SC
Mario Pašalić

Mario Pašalić svojim je trećim pogotkom ove sezone usmjerio Atalantu ka pobjedi protiv Sassuola.

Pašalić je odigrao svih 90 minuta u novoj pobjedi Atalante, a pogodak je postigao u 22. minuti.

Milan Badelj igrao je do prve minute sudačke nadoknade vremena za Genou, koja nije uspjela prirediti veliko iznenađenje na gostovanju kod Napolija.

Gosti su poveli početkom nastavka preko Frendrupa, u samoj završnici susreta Ngonge je domaćine spasio novog poraza.

Juventus četvrtu utakmicu za redom ne zna za pobjedu, nakon dvaju vezanih poraza „Stara dama“ je remizirala na gostovanju u Veroni.

Utakmice 25. kola: Napoli – Genoa 1:1 (Ngonge 90/Frendrup 47), Verona – Juventus 2:2 (Folorunsho 11, Noslin 52/Vlahović 28, Rabiot 55), Atalanta – Sassuolo 3:0 (Pašalić 22, Koopmeiners 58, Baker 75)