Serie A: Fiorentina slavila na gostovanju kod Genoe nakon trideset godina

Četvrtak, 01. studenog 2012. 22:41 Napisao/la  SC

Genoa - Fiorentina 0:1. Jedini pogodak na utakmici postigao je Pasqual u 14. minuti

GENOA - FIORENTINA 0:1

GENOA: Frey, Sampirisi, Bovo, Granqvist, Moretti, Merkel (od 53' Tozser), Kucka, Antonelli, Bertolacci (od 82' Said), Immobile, Hallenius (od 46' Jorquera).

FIORENTINA: Viviano, Roncaglia, Gonzalo, Savić, Cuadrado, Fernandez (od 59' Aquilani), Pizarro, Borja Valero (od 78' Migliaccio), Pasqual, Ljajić (od 67' El Hamdaoui), Jovetić.

Nogometaši Fiorentine pobijedili su na gostovanju Genou 1:0 u utakmici 10. kola Serie A. Jedini pogodak na utakmici postigao je Pasqual u 14. minuti.

Momčad iz Firenze već četiri kola ne zna za poraz, a u tom periodu je upisala tri pobjede. Inače, bila je to prva pobjeda Fiorentine na gostovanju kod Genoe nakon 30 godina!