TALIJANSKO PRVENSTVO

Nikola Kalinić postigao pogodak za pobjedu

Nedjelja, 19. ožujka 2017. 14:23 Napisao/la  SC

Utakmice 29. kola:     Roma - Sassuolo 3:1,   Crotone  - Fiorentina 0:1, Sampdoria – Juventus 0:1

Empoli može biti zadovoljan rezultatom u utakmici protiv Napolija s obzirom da su gosti do odmora stigli do prednosti od 3:0 uz napomenu da Martens u 7. minuti nije iskoristio kazneni udarac.

Na kraju su igrači Empolija imali razloga i žaliti zbog poraza, u samoj završnici uspjeli su dovesti u pitanje pobjedu Napolija.

Marko Rog i Ivan Strinić sjedili su na klupi Napolija.

Nikola Kalinić pogotkom u devedesetoj minuti susreta donio je pobjedu Firentini na gostovanju kod Crotonea.

Milan Badelj je igrao za pobjedničku momčad do 71. minute, a hrvoje Milić gledao je susret sa klupe za pričuve.

Mario Mandžukić odigrao je cijeli susret u pobjedi Juventusa protiv Sampdorije, a Marko Pjaca ušao je u igru u 21. minuti.

Na klupi Sampdorije bili su Ante Budimir i Lorenco Šimić.

Hrvoje Miličević i Robert Murić sjedili su na klupi Pescare koja je poražena 0:3 kod Atalante.

Cagliari i Lazio odigrali su bez pogodaka, Ivan Vargić bio je na klupi gostiju.

Josip Posavec branio je za Palermo, ali je Udinese napunio njegovu mrežu sa četiri pogotka.

Palermo je vodio pogotkom Sallaia u 12. minuti, međutim Udinese je odgovorio u nastavku te visoko slavio.

Stipe Perica igrao je za Udinese od 59. minute, a Andrija Balić bio je na klupi za pričuve

Utakmica 29. kola: Empoli - Napoli 2:3  (El Kaddouri 70, Maccarone 82-11m/Insigne 19, 38-11m, Martens 24),Atalanta – Pescara 3:0 (Gomez 14, 90+3, Grassi 69), Bologna – Chievo 4:1 (Verdi 61, Dzemaili 72, 90, Di Francesco 90+3/Castro 40), Cagliari  - Lazio 0:0, Crotone  - Fiorentina 0:1 (Kalinić 90), Sampdoria – Juventus 0:1 (Cuadrado 7), Udinese – Palermo 4:1 (Thereau 42, Zapata 60, De Paul 68, Jankto 80/Sallai 12),     Roma - Sassuolo 3:1    (Paredes 16, Salah 45+3, Džeko 68/Defrel 9)