Serie A: Mertens u 90. minuti donio bod Napoliju, Milan pobijedio, Bradarić i Srna igrali

Nedjelja, 28. listopada 2018. 17:04 Napisao/la  SC
Patrick Cutrone (Milan)

Napoli je u reviji promašaja na kraju ipak uspio ostati neporažen, Mertens je u 90. minuti izjednačio u derbiju kola.

Bila bi sportska nepravda da je Roma pobijedila nakon svega što su igrači Napolija uspjeli promašiti.

Marko Rog nije bio u zapisniku Napolija, Ante Ćorić sjedio je na klupi Rome.

Milan je pobijedio Sampdoriu 3:2.

Rossoneri su poveli u 17. minuti pogotkom Cutronea na asistenciju Susa.

Četiri minute kasnije izjednačio je Saponara, a goste je u vodstvo doveo Quagliarella u 31. minuti.

Higuain je zatresao mrežu u 36. minuti kada mu je asistirao strijelac prvog pogotka Cutrone za 2:2.

Pobjedu Milanu donio je Suso u 62. minuti.

Halilović je utakmicu pratio s klupe domaćih.

Bradarić je igrao do 76. minute, a Srna cijelu utakmicu u pobjedi Cagliaria nad Chievom.

Završilo je 2:1 za momčad sa Sardinije, a golove za domaće dali su Pavoletti i Castro, dok je za goste smanjio Stepinski.

Genoa Ivana Jurića remizirala je na domaćem terenu sa Udineseom.

Domaći su poveli golom Romula sa bijele točke, izjednačenje je donio Lasagna u 65. minuti, a samo dvije minute kasnije Romero pogađa za Genou.

Tri minute kasnije u 70. De Paul donosi bod gostima.

Romero je zaradio i drugi žuti karton u 74. minuti te je Genoa ostala s igračem manje.

Balić je za Udinese odigrao zadnjih pet minuta.

Utakmice 10. kola:   Napoli - Roma 1:1 (Mertens 90/El Shaarawy 14),   Sassuolo - Bologna 2:2 (Marlon 17, Boateng 85-11m/ Palacio 2, Mbaye 56), Cagliari - Chievo 2:1 (Pavoletti 15, Castro 59/ Stepinski 79), Genoa - Udinese 2:2 (Romulo 32-11m, Romero 67/ Lasagna 65, De Paul 70), SPAL - Frosinone 0:3 (Chibsah 40, Ciano 53, Pinamonti 89), Milan - Sampdoria 3:2 (Cutrone 17, Higuain 36, Suso 62/ Saponara 21, Quagliarella 31)

Poredak: Juventus 28, Napoli 22, Inter 19, Lazio 18...