Serie A: Zlatan Ibrahimović strijelac u pobjedi, Juventus poražen u Torinu

Nedjelja, 21. ožujka 2021. 15:01 Napisao/la  SC
Ibrahimović i Ribery strijelci

Zlatan Ibrahimović postigao je vodeći pogodak u pobjedi Milana u Firenzi, momčad se vratila pobjedama nakon domaćeg poraza od Napolija.

Ante Rebić i Mario Mandžukić su ozlijeđeni.

Nogometaši Beneventa napravili su veliko iznenađenje u 28. kolu Serie A pobijedivši na gostovanju Juventus 0:1.

Jedini pogodak na utakmici u 68. minuti postigao je Argentinac Adolfo Gaich, Juventus je igrao sa svojim najjačim adutima, ali bezuspješno.

Verona je poražena od Atalante (0:2).

Ivan Jurić, hrvatski stručnjak na klupi Verone, upisao je tako poraz od svoga mentora Gian Piera Gasperinija, momčad kojega je sve riješila u prvih 45 minuta.

Utakmice 28. kola: Verona – Atalanta 0:2 (Malinovsky 33, Zapata 42), Juventus – Benevetno 0:1 (Gaich 69), Sampdoria – Torino 1:0 (Candreva 25), Udnese – Lazio 0:1 (Marušić 37), Fiorentina - Milan 2:3 (Pulgar 17, Ribery 51/Ibrahimović 9, Diaz 57, Calhanoglu 73), Roma - Napoli 0:2 (Mertens 27, 34)

Poredak: Inter 65 (27), Milan 59, Juventus 55 (27), Atalanta 55 Napoli 53 (27), Roma 50...