Serie A: Juventus osvojio osmi Scudetto zaredom, Ivan Perišić strijelac protiv Rome

Subota, 20. travnja 2019. 15:41 Napisao/la  SC
Nova titula prvaka

Ivan Perišić bio je strijelac za Inter u remiju s Romom.

Juventus je osvojio osmi Scudetto zaredom!

Momčad Juventusa pobjedom protiv Fiorentine u Torinu osigurala je novi naslov prvaka, peti uzastopni u mandatu Maxa Allegrija.

Nastavio je Juventus dominirati u talijanskom prvenstvu unatoč novom neuspjehu u Ligi prvaka.

U 5. minuti Milenković zakucao loptu iz blizine u mrežu i šokirao momčad Juventusa.

Trebalo je proći više od pola sata da bi se prvak konsolidirao, Fiorentina je ostavil puno bolji dojam na početku utakmice.

U 37. minuti Pjanić je ubacio iz kuta, a Alex Sandro atraktivno u padu glavom loptu skrenuo u mrežu uz bližu vratnicu.

U 53. minuti Pezzella je nespretno skrenuo loptu u svoju mrežu - 2:1!

Utakmica je time zaključena što se tiče pogodaka, poslava je mogla početi!

Nogometaši Parme i Milana remizirali su u dvoboju 33. kola.

Milan je teškom mukom uz lošu, sporu i bezidejnu igru došao do vodstva u 69. minuti kada je Suso asistirao Castilleju za vodstvo.

No, loša igra koštala ih je i bodova jer je u 87. minuti Alves pogodio izjednačenje i donio bod domaćima.

Srna je igrao u minimalnoj pobjedi Cagliaria nad Frosinoneom.

Jedini pogodak postigao je Joao Pedro s bijele točke u 27. minuti.

Badelj je izašao u 58. minuti utakmice između Lazia i Chieva koja je zavrila pobjedom gostiju iz Verone.

Lazio je utakmicu završio sa dva igrača manje.

Milinković-Savić crveni akrton je dobio već u 34. minuti, a zatim je Alberto dobio crveni u petoj minuti sudačke nadoknade susreta.

Udinese i Sassuolo podijelili su bodove.

Utakmice 33. kola: Juventus - Fiorentina 2:1 (Alex Sandro 37, Pezzella 53-ag/Milenković 6),  Parma - Milan 1:1 (Alves 87/ Castillejo 69), Bologna - Sampdoria 3:0 (Tonelli 54-ag, Pulgar 69, Orsolini 83), Cagliari - Frosinone 1:0 (Joao Pedro 27-11m), Empoli - SPAL 2:4 (Caputo 22, Traore 47/ Petagna 38-11m, 61, Floccari 44, Antenucci 88), Genoa - Torino 0:1 (Ansaldi 58), Lazio - Chievo 1:2 (Caicedo 67/ Vignato 49, Hetemaj 51), Udinese - Sassuolo 1:1 (Lirola 80-11m/ Sensi 31), Inter - Roma 1:1 (Perišić 61/El Shaarawy)